Wszystkie bestsellery
zapięcia do bransoletek typu Pandora
Zapinka do bransoletki Pandora | Zapięcie: kulki serduszko |Tanio

Zapięcia do bransoletek typu Pandora - serce, kulka

Bransoletki od marki Pandora cieszą się sporą popularnością. Jak każda inna biżuteria i one mogą ulec uszkodzeniu. Często dochodzi między innymi do zepsucia zapięcia. W tej kategorii znajdziesz gustowne i eleganckie zapięcia do bransoletek typu Pandora.

Zapinki do bransoletek typu Pandora- co oferujemy?

Nasza oferta obejmuje serca i kulki do bransoletki Pandora takie jak:

  • Zapięcie w kształcie gładkiej kulki bez napisu,

  • Zapięcie w kształcie serca z cyrkoniami,

  • Zapięcie w kształcie kulki z sercem z cyrkonii. 

  • Zapięcie w kształcie gładkiego serduszka, bez napisu. 

Co ważne, to nie charmsy, a części zamienne do bransoletek typu Pandora. Doskonale pełnią swoją funkcje i do złudzenia przypominają oryginalne elementy. Wybierając je, można mieć więc pewność, że bransoletka będzie wyglądała estetycznie i świetnie dopełni całą stylizację.

Dlaczego warto mieć dodatkowe zapięcie do bransoletki typu pandora w kształcie serca lub kulki?

Nasze części zamienne wykonane są z wysokiej jakości srebra o próbie 925. Warto dodać, że jest to najwyższa próba srebra wykorzystywana w wyrobach jubilerskich. Uznawana jest też za najbardziej szlachetną. Zapinki do bransoletek przedstawione w tej kategorii to wyroby wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. Dzięki nim wymiana zapięcia przebiegnie sprawnie i bez żadnych trudności. Ponadto każde zapięcie do bransoletki Pandora jest dostosowane stylem oraz wielkością do biżuterii. Znajdujące się w sklepie części zamienne gwarantują trwałość i dobrą prezencję biżuterii.

Dodatkowa zapinka do bransoletki może sprawdzić się w sytuacji, kiedy dojdzie do nagłego zerwania zapięcia. Za jej pomocą możliwa jest szybka i samodzielna naprawa zapięcia pandora. Atutem naszych części zamiennych do bransoletek typu pandora jest też wysoka jakość, precyzja wykonania, troska o najmniejsze detale oraz atrakcyjna cena.

Aktywne filtry