Wszystkie bestsellery
naszyjniki srebrne z opalem
Naszyjniki z kamieniem naturalnym srebrne 925 opal

Naszyjniki srebrne z opalem, próba 925 - LisieOgony.com

Opale uważane są za jedne z najpiękniejszych kamieni, nic zatem dziwnego w tym, że bardzo często można spotkać je w wyrobach jubilerskich. Złoty naszyjnik z opalem to najlepszy wybór dla kobiet, które chcą się czuć pięknie i wyjątkowo.

Opal w biżuterii - wyjątkowe piękno

Opal to kamień, który w jubilerstwie jest bardzo popularny. Pięknie prezentuje się przede wszystkim w naszyjnikach, gdzie ukazuje pełnię swojego blasku. Są to kamienie o wielobarwnej iryzacji, co jest ich jedną z największych zalet. Przyciągają wzrok, ciekawią, ponieważ przy każdym spojrzeniu mogą wyglądać inaczej - wszystko zależy od tego, jak pada na nie światło. Naszyjniki kółka z opalem to piękna ozdoba kobiety, która może stanowić także wyjątkowy prezent dla ukochanej osoby.

Dlaczego opal jest tak wyjątkowym kamieniem? Wynika to przede wszystkim z tego, że w jego strukturze zamknięta jest woda. Ze względu na to, że jest to kamień o sporej porowatości, woda z czasem wysycha. Dlatego chcąc zachować jego piękno, należy od czasu do czasu namaczać go w wodzie.

Naszyjniki srebrne z opalem

Piękne, kobiece i przyciągające wzrok - takie właśnie są naszyjniki z niebieskim opalem. Kobiety, które wolą bardziej subtelne odcienie kamieni, mogą sięgnąć po wisiorki z kamieniami w jaśniejszym kolorze.

Naszyjniki z opalem prezentowane w naszej ofercie zachwycają. Dzięki odpowiednio wyważonym proporcjom kamień zachwyca, a nie zostaje przytłumiony przez zbyt okazałą oprawę. Dzięki temu naszyjniki prezentują się efektownie.

Wszystkie naszyjniki, które prezentujemy, powstają z najwyższej jakości kruszcu. Dzięki temu są piękne i trwałe. Każde kółko z opalem w naszyjniku jest prawdziwe. Do każdego wyrobu otrzymacie Państwo certyfikat autentyczności kamieni wraz z potwierdzeniem miejsca, z którego zostały wydobyte.

Aktywne filtry