Wszystkie bestsellery
KOLCZYKI

Biżuteria może być z nami przez lata. Ozdoby potrafią przechodzić z rąk do rąk i nieś ze sobą historię, tę już napisaną i tę do napisania. W tej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo kolczyki damskie srebrne w różnych modelach.

Ozdoba na lata

Cenimy sobie jakość połączoną z pięknem, które może pasować każdemu i w każdej sytuacji. W naszym asortymencie umieściliśmy biżuterię dostępną w 2 zasadniczych wariantach:

- kolczyki srebrne damskie,

- kolczyki srebrne dziecięce.

Oba warianty mogą występować osobno, jak i z opalem syntetycznym w różnych kolorach i kształtach. Na stronie prezentujemy Państwu opal w postaci wkomponowanego kółka lub wtopiony w strukturę biżuterii. Dostępne kolory minerału:

- różowy,

- niebieski,

- błękitny,

- jasny (odcienie bieli).

Oferowana przez nas ozdoba zrobiona jest ze srebra próby 925. Precyzyjnie wkomponowany opal jest syntetyczny. Waga biżuterii została wyszczególniona, w każdym produkcie i umieszczona na jego karcie. Posiadamy głównie modele zapinane na solidny i trwały zatrzask.

Piękno cyrkonii

Znajdą również u nas Państwo kolczyki damskie i dziecięce z cyrkoniami. Ten kamień ozdobny dostępny jest w wielu brawach m.in. szmaragdowej. Wkomponowany jest w klasyczne ozdoby podobnie jak w przypadku opalu. Do wykonania biżuterii użyto srebra 925 rodowanego.

Cyrkonia to syntetyczny kamień, który początkowo jest bezbarwny, ale można go zabarwić na wiele kolorów, w naszym sklepie dostępne są liczne ozdoby z tym niezwykle urokliwym kamieniem.

Klasyczne modele, które posłużą wielu lat

W naszym sklepie znajdują się kolczyki damskie i dziecięce ze wzorem kwiatków i serc. Proponujemy również klasyczne modele z kamieniami wkomponowanymi w markizy oraz biżuterię w kształcie litery V.

Znajdą u nas Państwo idealny prezent dla małej miłośniczki ozdób, jak i dla siebie lub bliskiej osoby. Biżuteria damska to trwały upominek, który posłuży osobie obdarowanej przez lata i może jej przypominać piękne chwile, takie jak dzień wręczenia tego podarunku. Dodatkowo nasze dodatki są klasyczne, dzięki czemu pasują do wielu kreacji, zarówno eleganckich, jak i codziennych.

Aktywne filtry