Wszystkie bestsellery
łańcuszki srebrne pozłacane
Damskie łańcuszki srebrne pozłacane, próba 925 - LisieOgony.com

Każda kobieta marzy o eleganckiej i szykownej biżuterii. Specjalnie dla tych Pań przygotowaliśmy zestaw idealnie prezentujących się srebrnych łańcuszków pozłacanych, które warto założyć na specjalne okazje.

Srebrne łańcuszki - podstawowe informacje

Oferujemy eleganckie łańcuszki pozłacane, które zostały wykonane z najwyższej jakości srebra. Różnią się one między sobą kształtem splotu i rozmiarem. Każdy, dostępny u nas cienki łańcuszek ze srebra pozłacanego może posiada swój określony kształt. Do wyboru są następujące rodzaje splotów:

  • Ankier,

  • Singapur,

  • Kostka.

Każdy z nich wyróżnia się niepowtarzalnym, a zarazem modnym wzorem, który doskonale dopasuje się do reszty outfitu.

Dlaczego warto wybrać nasze łańcuszki?

Każdy łańcuszek srebrny pozłacany, który wchodzi w skład naszej oferty, to prawdziwe dzieło sztuki. Wykonano je z najwyższą możliwą precyzją, dzięki czemu emanują wyjątkowym i niepowtarzalnym pięknem. Oferujemy je w kilku różnych wariantach:

  • łańcuszki o długości 45 cm,

  • łańcuszki o długości 50 cm.

Dzięki temu każda z naszych klientek znajdzie wśród nich rozmiar dopasowany dla siebie. Warto również dodać, że każdy dostępny u nas łańcuszek pozłacany gruby lub cienki wykonany został ze srebra o próbie 925. Oznacza to, że zawiera on aż 92,5 procent czystego metalu. Świadczy to o jego wartości i jakości wykonania. Zaprojektowany w ten sposób łańcuszek damski sprawdzi się podczas rodzinnych spotkań, firmowych eventów i wyjść do pracy.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Aktywne filtry