Wszystkie bestsellery
NASZYJNIKI

Inspiracji i piękna można szukać w wielu miejscach. Niewątpliwie natura, kultura i architektura mogą być zalążkiem powstawania czegoś niesamowitego – urokliwej biżuterii, która przyozdobi każdą stylizację. W tej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo srebrne naszyjniki damskie w różnych wzorach.

Kolebka biżuterii

Już od zarania dziejów człowiek czuł potrzebę przyozdabiania swojego ciała. Kiedy myślimy o starożytności na początek wysuwa się Grecja. To właśnie ta kraina, niekiedy mitycznie przedstawiana, jest inspiracją części naszych ozdób.

Naszyjnik srebrny o próbnie 925 rodowany z motywami greckimi posiada wkomponowany opal syntetyczny dostępny w trzech kolorach:

- niebieski,

- błękitny,

- jasny (odcienie bieli).

Oferujemy Państwu dwa model z tym motywem, dostępne z minerałami w różnych barwach.

Inspiracje naturą

Podczas tworzenia naszej damskiej biżuterii czerpiemy motywy z natury. W naszyjnikach postawiliśmy na rośliny i wzory występujące zarówno w przyrodzie, jak i w architekturze. Znajdą u nas państwo biżuterię zrobioną ze srebra próby 925 rodowanego.

Możemy pochwalić się modelami zawierającymi urokliwe, czterolistne koniczynki oraz ozdobne klasyczne koła, które będą pasować do każdej stylizacji. Tego typu damskie naszyjniki posiadają regulację między 2 a 3 centymetry, dzięki czemu dopasują się do nowej właścicielki.

Próba 925

Naszą biżuterię damską wykonujemy ze srebra próby 925, czyli najwyższej dostępnej jakości tego materiału. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu, jak najlepsze ozdoby, które mogą służyć jako idealny prezent zarówno dla kogoś, jak i dla samej siebie.

Z miłości do świecidełek

Naszyjniki damskie przez nas oferowane to połączenie pasji z jubilerskim kunsztem. O jakości świadczy między innymi najwyższa próba srebra – 925. O pasji mówi nasze zamiłowanie i dążenie do odkrywania nowych wzorów, którymi możemy się z Państwem podzielić. Serdecznie zapraszamy do naszego jubilerskiego świata, który z każdym dniem rozszerza horyzonty i dąży do doskonałości.

Aktywne filtry